Zrušiť filter

Záruka

  • Jazdené pneumatiky sa posielajú nezabalené. Pri preberaní zásielky má každý zákazník možnosť dobre si pneumatiku pozrieť, skontrolovať a rozhodnúť sa, či vyhovuje dezén a celkový stav. V prípade nespokojnosti jednoducho zásielku odmietne prevziať a tovar sa nám na naše náklady vráti. Zákazníka to nestojí nič. Ak by sa náhodou ihneď po montáži zistilo, že napriek našej viacnásobnej kontrole je pneumatika predsa len poškodená, je potrebné nás o tom bez zbytočného odkladu informovať  a reklamáciu vybavíme vrátením peňazí. Jednoducho nám takúto pneumatiku treba poslať späť a celá kúpna cena bude vrátená.
  • Vzhľadom na relatívne nízke ceny našich pneumatík a ich pomer k cene poštovného je možné v prípade súhlasu zákazníka (po dohode) riešiť reklamáciu dodatočnou zľavou, t.j. vrátením časti zaplatenej sumy. Vyhneme sa tak zbytočnému drahému zasielaniu lacných pneumatík v prípadoch, keď to nie je nevyhnutné.
  • V žiadnom prípade nikto nekupuje mačku vo vreci. Preto sú k dispozícii fotky pneumatík  a samozrejme, možnosť vrátenia.